Posuvné dveře před stěnou

Posuvný systém Minima bez zárubně

arrow

Velmi elegantní systém u kterého není zapotřebí zárubně, stačí jen zednicky začištěný stavební otvor a dveře se Vám budou posouvat těsně podél stěny.

Dodáváme pro dveře dřevěné dýhované, laminátové, barevně lakované a celoskleněné. Standardní i atypické šířky. Provedení jednokřídlové a dvoukřídlé.

Barva garnýže stříbrná, černá, hnědá a chrom lesklá

 • minima 2
  Jednokřídlové dřevěné, černá garnýž
 • Minima 1
  Jednokřídlové dřevěné, stříbrná garnýž
 • minima 3
  Dvoukřídlé dřevěné, černá garnýž
 • minima 4
  Jednokřídlové celoskleněné
 • minima 5
  Dvoukřídlé celoskleněné

Oproti běžným posuvným systémům má Minima integrované plynulé dovírače, které zajišťuje komfortní zavření dveří bez nárazu. Ocení především rodiče s dětmi, ale nejen oni.

posuvné dveře na stěnu 4.75/5 (95.00%) 4 hodnocení

Posuvný systém se zárubní

arrow

Klasické provedení posuvných dveří před stěnou. Dodávka obsahuje posuvné dveře podle výběru, obložkovou zárubeň a dřevěnou garnýž s kolejnicí.

Dodáváme pro dveře dřevěné dýhované, laminátové, barevně lakované. Standardní i atypické šířky. Provedení jednokřídlové a dvoukřídlé.

Barva garnýže v dekoru dveří

Na fotce dveře Sapeli, model Alegro, dýha javor / pásek třešeň

Designové nerezové kování

arrow

Veto systém nerez

Designové kování s jednoduchým uchycením na stěnu. Používá se bez zárubně před začištěný stavební otvor. Vhodné pro dřevěné i celoskleněné dveře.

Dodáváme v provedení dýha, laminát, lak, vysoký lesk, celoskleněné dveře

Posuvný systém Ulerior – skládací garnýž

arrow

Jednoduchý systém u kterého při zavřeném stavu není vidět žádná garnýž. Kolejnice se do sebe skládá stejným principem jako např. výsuvné šuplíky u nábytku. Nosnost této garnýže je 120 Kg.

Dodáváme pro dveře dřevěné dýhované, laminátové, barevně lakované. Standardní i atypické šířky. Provedení jednokřídlové.