Posuvné dveře do pouzdra

 • jednokřídlé

  Jednokřídlové
 • dvoukřídlé

  Dvoukřídlé
 • teleskopické

  Teleskopické
 • zákryt

  Zákryt
 • bezobložkové

  Bezobložkové

Jak na posuvné dveře do pouzdra?

Posuvné dveře do pouzdra/zdi se skládají ze dvou prvků. Stavebního pouzdra a samotných dveří případně zárubně. Výběru dveří a zárubně se více věnujeme ve složce dveře otočné, protože výběr je stejný, mění se pouze výrobní úprava. Zde si představíme základní prvek a tím je stavební pouzdro.

Dodáváme stavební pouzdra Eclisse, protože jsou průkopníkem v tomto odvětví a jejich konstrukce zajišťuje bezproblémovost na dlouhá léta.

Pouzdra se vyrábějí v provedení sádrokarton a zdivo, záleží tedy z čeho budete mít příčku, kde posuvné dveře plánujete a podle toho volit pouzdro. Dále si vyberte ze základních možností:

Jednokřídlové

Dveře se posouvají na jednu stranu do zdi, vhodné téměř všude

Dvoukřídlé

Dvoje dveře se posouvají každé na jednu stranu do zdi vhodné do obývacích pokojů

Zákryt

Dvoje dveře se posouvají do jednoho středového pouzdra, vhodné např. do místnosti koupelna, toaleta, které jsou vedle sebe (náhrada za staré bytové jádro)

Teleskop

Dvoje dveře se zasouvají do jednoho pouzdra na jednu stranu, vhodné všude tam, kde potřebujeme velký průchod, ale stavebně nemáme dostatek prostoru na dvoukřídlé pouzdro.

Bezobložkové

Pouzdro bezobložkové je designová lahůdka, dveře lze osadit bez použití krycí zárubně. provedení bezobložkových pouzder je jednokřídlové a dvoukřídlé

Pokud jste si jisti jaké pouzdro bude to pravé pro Váš interier, připravíte stavební otvory. Níže pod textem je ke stažení technický list,  ve kterém zjistíte celkové rozměry pouzdra a stavební připravenost. Ve chvíli, kdy budete mít otvor připravený, tak navštivte naší prodejnu. Předběžně si můžete vybrat dveře, které do pouzdra budete posouvat, ale hlavně si samotné pouzdro můžete odvézt, nebo objednat jeho montáž.

Technické poradenství na tel. 777 891 739

Pouzdra běžných rozměrů máme skladem

Níže také najdete montážní návody na pouzdra a i když se zdá být vše snadné doporučujeme svěřit osazení pouzder našim montážníkům. Vzhledem k tomu, že jsou to ti samí lidé, kteří montují i dveře a zárubně vědí přesně na co si dát pozor a jak pouzdro správně namontovat.

Po osazení pouzdra provede stavba jeho zednické začištění, případně montáž sádrokartonových desek a je možné provést finální zaměření před samotným objednáním dveří a zárubně.

 

Co všechno pouzdra Eclisse umí?

Pouzdra vždy můžete doplnit o nejoblíbenější plynulé dovírání, může být instalováno samozavíraní dveří, otevření pomocí fotobuňky, dálkového ovladače, vypínače.

Do pouzder je také možné připravit elektrotunel pro vedení kabelů a možnost zapuštění zásuvek, světel pod.

Do speciálně upraveného pouzdra Ewoluto lze také vrtat a uchycovat nábytek až o hmotnosti 360 kg.

A spousty dalších vychytávek, které doma oceníte.

posuvné dveře do pouzdra 5.00/5 (100.00%) 2 hodnocení

Katalog a technické informace ke stažení

Montáž pouzdra do zdiva

Montáž pouzdra do sádrokartonu