Interiérové dveře a zárubně otočné

Jsme certifikovaným prodejcem českého výrobce Sapeli a dvou zahraničních výrobců Dextüra a Sande. Značky za kterými si stojíme jsou renomované výrobní závody s velkou zkušenosti v tomto oboru. I přesto je každý z těchto výrobců specialista vždy na konkrétní věc.

 

Zatímco německé dveře Dextüra nevyrábějí nic jiného něž bílé dveře, a umí to opravdu perfektně, tak naopak český výrobce Sapeli se specializuje na přírodní dýhy, kde nabízí bezkonkurenční šíři dřevin. Firma Sande vsadila na laminátové dveře a se svými moderními i klasickými dekory slaví velký úspěch.

Vybrat dveře podle výrobce

arrow

Dveře Sapeli

Dveře a zárubně Sapeli, český výrobek ve vysoké kvalitě. Na Evropském trhu nemá Sapeli konkurenci v možnostech a variabilitě výroby interiérových dveří. Od počátku se specializuje na dveře a zárubně přírodně dýhované, ale v dnešní době i laminátové, barevně lakované, nebo mořené.

Více zde

Dveře Sande

dveře a zárubně Sande jsou zajímavé především svojí kolekcí jemně kartáčovaných laminátových povrchů, které Vás osloví. To vše při zachování rozumné cenové relace.

Více zde

Dveře Dextüra

bílá je IN a to nejen v Německu, kde se tyto dveře vyrábějí. Výroba se specializuje pouze na bílý lak, který dovedla k dokonalosti svojí finální úpravou tzv. vytvrzením, které je známé z automobilového průmyslu. Takový lak je velmi odolný a snadný na údržbu.

Více zde

Celoskleněné dveře

Moderní vzhled, spousty světla a především bezpečnost to jsou celoskleněné dveře, které dodáváme. Pomocí jedinečného konfigurátoru si navíc můžete upravit dekor dle vlastní potřeby. Dodáváme celoskleněné dveře otočné, posuvné i celé skleněné stěny.

Více zde

Vybíráme

Nejoblíbenější dveře

arrow
  • dextura

    Bílé dveře Dextüra
  • otočné1

    Kartáčovaný laminát
dveře otočné výběr 4.75/5 (95.00%) 4 hodnocení