Reference

RD Písek

Příjemné tony jasanové dýhy na dveřích a dubové podlahy zdobí interiér rodinného domu v Písku. Investor zvolil bezpolodrážkové dveře s magnetickým zámkem a třívrstvou podlahu Kährs.

Kancelářské prostory

Nejen do rodinných domů montujeme krásné a kvalitní dveře. Příkladem jsou kancelářské prostory stavební firmy Švec. Dveře ve vysokém lesku v kovolaminátové zárubni. Bezpolodrážkové provedení, výška 2200 mm.

RD Strakonice

Tento interiér je laděný do příjemných přírodních odstínů. Podlahu tvoří laminát Wineo v rustikálnějším provedení prken, kterým kontrastují čisté dveře v kartáčovaném laminátu. Páteř domu je betonové schodiště obložené dřevěnou podlahou Kährs z mořeného jasanu. Výroba obložení stupňů je bez tzv. nosu – realizace Akto.

RD Strakonice

V krásném a nadčasově zařízeném interiéru rodinného domu ve Strakonicích, použili majitelé  bílé dveře Dextüra. Plné hladké provedení v EPC laku podtrhuje černá titanovaná klika a panty.

Do spižírny  a obývacího pokoje jsou použity posuvné dveře bez zárubně.

RD Tchořovice

Kompletní realizace podlah, dveří a schodů rodinného domu v Tchořovicích. Hlavní obytnou část tvoří dubová podlaha Kährs, konkrétně dub Tan a dýhované dveře z amerického ořechu.

Vstupní část je tvořená lakovanými dveřmi v bezpolodrážkovém provedení a reverzním otevírání.

Na podlaze v půdní části jsou položené lakované OSB a kontrastní lakované dveře v antracitovém odstínu.

Páteří domu je vzdušné dubové schodiště s kovovou schodnicí, které je vynesené do bolzenů.

RD Radomyšl

Dveře Sande – kartáčovaný laminát palisander bílý horizontálně. Šedo bílý dekor na dveřích se krásně doplňuje s dominantou celého interiéru, kterou je krásná kuchyně ve vysokém lesku.

RD Leskovice

Dveře Sande – kartáčovaný laminát palisander v kombinaci s dekorem 2015 milenium dark grau. Dveře v dekoru dark grau jsou navíc se zapuštěnou kovovou linetou, která dodává na atraktivitě.

Vstup do obývacího pokoje tvoří celoskleněné posuvné dveře do pouzdra se sklem Uadi čiré o světlé šířce 1200 mm, madlo na dveří Arcos.

RD Strakonice

Kompletní realizace zámkových vinylových podlah design line, interiérových dveří Sapeli v přírodní ořechové dýze a krásného schodiště Elegant s masivními ořechovými nášlapy.

Horní patro od spodního bylo dodatečně rozděleno skleněnou příčkou tvořenou posuvnými dveřmi na boční světlík –  vše kotveno do stropu.

RD Novosedly

Kompletní realizace dřevěných podlah Kahrs, dub crater a ořech vlašský. Prémiových dveří Sapeli Harmonie dýha javor evropský, schodiště SWN moravia, Elegant dub mořený jemně kartáčovaný, mořený do černa.

Bytový dům Písek

Klientské změny bytového domu v Písku. Moderní kombinace dřevěné podlahy Kahrs, kovolaminátové zárubně a celoskleněných dveří.

Posuvný systém minima s čirým sklem a pískovaným motivem

Bytový dům Strakonice

Klientské změny bytového domu ve Strakonicích. Luxusní dveře Hanák v bezpolodrážkovém provedení dýha Wenge. Posuvné celoskleněné dveře do zdi, madlo minimal se vsazenou dýhou Wenge.

Podlaha vinylová design line, pokládka bez lepení

RD Strakonice

Krásný dům ve Strakonicích do kterého byly použity dveře značky Wippro, model Atlantis – originál s nosným sklem. Konstrukce dveří masivní s finální dýhou bříza. Zárubně bombírované.

Kombinace dveří posuvných do pouzdra a otočných. Zajímavostí jsou dveře obloukové s nosným sklem, které jsou jako jediné v ČR od tohoto věhlasného výrobce.

RD Strakonice

Moderní provedení bílých lakovaných dveří, kovolaminátové zárubně a dřevěné podlahy Kahrs dub Artic. Kombinace otočných dveří a dveří posuvných do pouzdra, které jsou osazeny gravírovaným sklem.

Kliky jsou osazeny drceným sklem zalitým pryskyřicí. Koupelnové dveře mají rytý motiv obličeje dívky.

Výběr dveří, podlah, schodišť

Komerční prostory

Kromě rodinných domů, rekonstrukcí bytů vybavujeme také komerční stavby, jako jsou hotely, nemocnice, úřady, technické provozy. Na fotkách bytové domy ve Strakonicích a Písku, pavilon nukleární medicíny Strakonice, Hotel Písek.

realizace 4.71/5 (94.29%) 7 hodnocení