Dveře do každého domu

Vzhled dveří, který si oblíbili tisíce zákazníků po celé zemi

Jedná se o dveře, které mají unikátní povrchovou úpravu navrženou italskými designery. Povrch je hluboce kartáčovaný melamin v několika barevných odstínech od sněhově bílé až po tmavou grafitovou. Vysoká odolnost, snadná údržba, nadčasový design a dobrá cena tvoří z těchto dveří ideál pro Vaše bydlení.

 

 • TOPline - L1 hrast POLAR_001

 • TOPline - L1 hrast grafit_001

 • TOPline - L1 češnja_001

Výhody kartáčovaných dveří

 

arrow
 • Třístranně zaoblená hrana

  Hrana dveří je třístranně zaoblená už ve standardu. Díky tomu je prodloužená životnost výrobku a zároveň ochrana nejen dětí před nepříjemným úrazem např. při nešťastném pádu na dveře.

 • Povrchová úprava

  Dveře jsou s povrchovou úpravou kartáčovaný melamin. Jedná se o hloubkově kartáčovaný laminátový povrch. Výhoda kartáčovaní je nejen v originálním vzhledu, ale také v údržbě, která je velmi snadná. Na povrchu nezůstávají typické stopy od mastnost, jako je tomu u laminátu hladkého.

 • Stabilní konstrukce

  Žádný papír, ale pevný dřevěný obvodový rám s vnitřní konstrukcí odlehčené desky. Tato léty ověřená konstrukce zajišťuje dlouhou životnost, dobrou zvukovou izolaci dveří a snadné otevírání oproti dveřím s papírovou konstrukcí.

 • Tichá střelka zámku

  Tichá střelka zámku, která je již ve standardu, zajišťuje nehlučné dovření dveří. Samotné tělo zámku je kovové pro delší životnost.

 • Dobrá cena

  Za takovéto designové dveře si někteří prodejci italských dveří, které mají stejnou povrchovou úpravu účtují i 12 000 Kč. U nás komplet plných dveří a to včetně zárubně stojí  5995 Kč bez DPH, to je  50% úspora.

 • Originální design

  Jedinečný design povrchové úpravy z dílny italských návrhářů, který osvěží Váš domov.

Dobrý den, máme od Vás doma kartáčované dveře dekor dub polar a spolu s tmavou dubovou podlahou vypadají opravdu nádherně.

Děkujeme

Staňkovi,

Dobrý den pane Žáku, dnes jste nám montovali dveře Sande. Chtěla bych poděkovat za dobrou radu moc se nám líbí. Mé poděkování patří i šikovným montérům.

Hana Nejedlá,

Děkuji za dodávku prosklených dveří sněhově bílá se sklem až k podlaze. Všechny návštěvy, které k nám přijdou závidí :) a ptají se kde jsme kupovali. Doporučujeme

Jana Svobodová,

Ukázka, jak vypadá kartáčovaný povrch odstín BOROVICE OREGON v interiéru moderní koupelny rodinného domu ve Strakonicích.